Albionmotors telegram whatsapp viber+372 5824 4907

Kindlustusjuhtumid

Liikluskindlustuse juhtumi kahjude käsitlemine Albion Motors klientidele
Mida teha liiklusõnnetuse korral?
Kui liiklusõnnetuses on vigastatuid, tuleb viivitamatult teatada juhtunust päästeametile - 112 ja politseile - 110. Kui liiklusõnnetuses vigastatuid ei ole ja õnnetuse põhjus-tanud juhid on põhjuseid hinnates ühel meelel, ei pea politseid liiklusõnnetusest teavitama. Sellisel juhul kasutage liiklusõnnetuse kohapeal vormistamiseks blanketti "Teade liiklusõnnetusest".

Pöörduge esimesel võimalusel otse lähimasse Albion Motors esindusse, kes pakub Teile kiiret ja mugavat liikluskahjude käsitlemise teenust. Albion Motors teeb Teie eest kõik toimingud alates suhtlemisest kindlustusfirmaga kuni korras auto üleandmiseni. Kahju käsitlemiseks võtke kaasa järgmised dokumendid:

- täidetud blankett „Teade liiklusõnnetusest“. Soovi korral ja mõlema osapoole kohalolekul saab selle täita ka Albion Motors
- sõiduki registreerimistunnistus
- liikluskindlustuse poliis
- õnnetuse hetkel roolis olnud juhi juhtimisõigust tõendav dokument
- volituse alusel sõiduki kasutajal volikiri

Klaasikahju ja muude kaskokindlustuse juhtumite käsitlemine Albion Motors klientidele

Kui Teil on kehtiv kasko- (so vabatahtlik) kindlustus ja Teie auto klaasidele või muudele osadele põhjustatud kahju ei kuulu hüvitamisele liikluskindlustuse kahjuhüvituse menetluse korras, pöörduge esimesel võimalusel lähimasse Albion Motors esindusse, kes teeb Teie eest kõik toimingud alates suhtlemisest kindlustusfirmaga kuni korras auto üleand-miseni. Kahju käsitlemiseks võtke kaasa järgmised dokumendid:

- kaskokindlustuse poliis
- sõiduki registreerimistunnistus
- juhiluba

Tasuta pukseerimisteenus

Kõikide avariikahjude ülevaatamiseks on vajalik toimetada auto Albion Motors esindusse ülevaatamiseks. Kui autoga ei ole pärast avariid enam võimalik sõita, saate tellida tasuta puksiirteenuse Albion Motors või lähimasse esindusse. Selleks helistage hädaabitelefonidel:

Nendelt telefonidelt 356 9333 saab Albion Motors klient abi küsida järgmistel juhtudel:

- mehaaniline rike
- liiklusõnnetus
- kütuse otsasaamine
- tühi aku
- rehvi purunemine
- võtmete kaotamine või unustamine autosse

albionmotors.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.