Albionmotors telegram whatsapp viber+372 5824 4907

Autoabi

Topauto Autoabi teenus on mõeldud kõigile Topauto klientidele esmase abi osutamiseks Eesti ja Euroopa teedel ootamatult tekkinud tehnilise rikke ja avarii korral, mis takistab sõitmist ja mille korral ei ole, vastavalt sõiduki valmistaja tehase tingimustele või kehtivale liikluseeskirjale, lubatud sõita.

Topauto Autoabi kehtib kõigile meie markidele - Hyundai, SEAT, Suzuki, SsangYong ja Isuzu - ning on garantiiperioodil tasuta.

Abi saamiseks helistage palun Topauto Autoabi 24h telefoninumbrile +372 697 9139, millelt Teile antakse konsultatsiooni, infot töökodade kohta ja vajadusel organiseeritakse parim abi olenevalt juhtumi iseloomust.

 

Autoabi teenused on tasuta autole antud tehasegarantii perioodil või kui peale garantiiperioodi lõppu on ostetud lisaks Topauto Autoabi pakett.

Abivajajale on tasuta:

tehnilise abi osutamine sündmuskohal
pukseerimine rikkekohale lähimasse volitatud esindusse tehnilise rikke ja avarii korral
vajadusel reisijate transport rikkekohalt ühte nende soovitud samas riigis asuvasse sihtkohta Balti riikides

Hyundaidele osutatava autoabi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) - kuni 30.06.2016 registreeritud autodele

Hyundaidele osutatava autoabi teenuste loetelu ja tingimused (pdf) - alates 01.07.2016 registreeritud autodele

Autoabi teenused on tasuta ainult juhul, kui need tellitakse Topauto Autoabi 24h telefoninumbrilt +372 697 9139. Tellides teenuse mujalt, teenuse osutamisega tekkinud kulusid ei hüvitata.

Teenust ei osutata juhul, kui see on seadusega vastuolus või kuritahtliku iseloomuga. Nt: Klient tellib korduvalt käivitusabi vaatmata sellele, et teda on teavitatud vajadusest vahetada aku või pöörduda teenindusse mittekäivitumise probleemi lahendamiseks; klient palub pukseerida või avada sõiduki uksi sõidukil, mille kasutusõigust tal ei õnnestu tõestada jne.

Tasuta teenindamisele ei kuulu loodusõnnetuse, tulekahju, röövimise, varguse ja vandalismi tagajärjel tekkinud rikked, samuti treeningu ajal või mootorspordivõistlusel osalemise tagajärjel tekkinud rikked.

Tasuta teenuste hulka ei kuulu varuosade, tarvikute, kütuse, telefonikõnede ja parklamaksude eest tasumine või nende hüvitamine.

Teenuse osutamise piirkond on Andorra, Austria, Belgia, Bosnia ja Hertsegoviina, Bulgaaria, Gibraltar, Hispaania, Holland, Horvaatia, Iirimaa, Island, Itaalia, Kreeka, Küpros, Leedu, Luksemburg, Läti, Makedoonia, Malta, Monaco, Norra, Poola, Portugal, Prantsusmaa, Rootsi, Rumeenia, Saksamaa, Serbia ja Montenegro, Slovakkia, Sloveenia, Soome, Suurbritannia, Šveits, Taani, Tšehhi, Türgi (Euroopa osa), Ungari ja Eesti Vabariigi mandriosa, Saaremaa, Hiiumaa ja Muhu avalikud teed.

albionmotors.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.