HOOLDUS

Albion Motors pakub kvaliteetseid autopesula teenuseid.

Asukoht: Kerese 40G Jõesuu 15
Eelsalvestamise: 35 69331 35 61635

Nii mõnigi seisab sügisel või kevadel probleemi ees, kus hoida oma auto suve- või talverehve. Pakume võimalust jätta vastavalt hooajale oma rehvid hoiule meie juurde.

Nelja rehvi hooajaline (6 kuud) hoiustamine maksab 30 €.
Huvi korral võtke palun ühendust meie hooldekeskusega :

Narva, Jõesuu 15, tel. +372 35 616 35

Narva, Kerese 40F, tel. +372 35 717 43

         

Kasutusaja lõpule jõudnud sõiduk (romusõiduk) on ohtlik jääde, mida tohib käidelda ainult ohtlike jäätmete käitlemise õigust omav ettevõtja. Ohtlike jäätmete käitleja (lammutuskoja) tegevus vastab kõikidele seadusega sätestatud nõuetele. Ainult jäätmeluba omav lammutuskoda saab Teie eest korraldada sõiduki kustutamise liiklusregistrist.

Topauto Autoabi teenus on mõeldud kõigile Topauto klientidele esmase abi osutamiseks Eesti ja Euroopa teedel ootamatult tekkinud tehnilise rikke ja avarii korral, mis takistab sõitmist ja mille korral ei ole, vastavalt sõiduki valmistaja tehase tingimustele või kehtivale liikluseeskirjale, lubatud sõita.

Topauto Autoabi kehtib kõigile meie markidele - Hyundai, SEAT, Suzuki, SsangYong ja Isuzu - ning on garantiiperioodil tasuta.

Abi saamiseks helistage palun Topauto Autoabi 24h telefoninumbrile +372 697 9139, millelt Teile antakse konsultatsiooni, infot töökodade kohta ja vajadusel organiseeritakse parim abi olenevalt juhtumi iseloomust.

Liikluskindlustuse juhtumi kahjude käsitlemine Albion Motors klientidele
Mida teha liiklusõnnetuse korral?
Kui liiklusõnnetuses on vigastatuid, tuleb viivitamatult teatada juhtunust päästeametile - 112 ja politseile - 110. Kui liiklusõnnetuses vigastatuid ei ole ja õnnetuse põhjus-tanud juhid on põhjuseid hinnates ühel meelel, ei pea politseid liiklusõnnetusest teavitama. Sellisel juhul kasutage liiklusõnnetuse kohapeal vormistamiseks blanketti "Teade liiklusõnnetusest".

Kõikides Albion Motors esindustes on võimalik korraliste hoolduste, lisavarustuse, remondi, lisagarantii ja kindlustuse omavastutuse eest tasuda Albion Motors järelmaksu abil osade kaupa.

Albion Motors pakub oma klientidele lihtsat, kiiret ja soodsat Albion Motors järelmaksu. Albion Motors järelmaks on mugav viis vajaliku kauba soetamiseks, olenemata sellest, millise panga klient oled.

Regulaarne hooldus ning õigeaegne remont tagavad auto pikema kasutusaja ja turvalisema sõidu. Korraline hooldus aitab hoida remondikulud kontrolli all ning annab Teile meelerahu. Usaldage oma auto meie koolitatud tehnikute kätte.

Hoolduse aega saate broneerida helistades numbril +372 3569 330, +372 3569 335, saates e-kirja aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või täites alloleva ankeedi.

Võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel, et kokku leppida täpne kellaaeg ja kui Teie poolt sisestud kuupäeval ei ole võimalik hooldust teostada, siis ka antud kuupäevale lähim võimalik aeg.

Broneeri teeninduse aeg

Большое спасибо за ваше сообщение.

Tänan teid teate eest.

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu

 
 Tulede reguleerimine  20,00
 Seadenurkade kontroll ja reguleerimine  58,00
 Veakoodide kontroll testriga  52,00
 Korraline hooldus  ja remont  69,00/h
 Hooldus ja remonditeenused autodele vanemad kui 7 aastat  58,00/h
 
 

albionmotors.ee veebilehel kasutatakse küpsiseid. Küpsistest saate loobuda igal ajal, muutes kasutatava seadme veebilehitseja seadistusi ja kustutades salvestatud küpsised. Küpsistest loobumine võib piirata veebilehe kasutusvõimalusi.